About clinic

Why patients choose
our center

Etiam condimentum aliquam odio, ut consectetur enim. Nullam metus purus, pharetra quis tempus id, feugiat a augue. Etiam condimentum aliquam odio, ut consectetur enim. Ut sit amet iaculis nulla, sed dapibus justo. Nullam quis placerat massa, vitae ullamcorper nulla.

Clinic skills

Our specialisations

85%

Neurosurgery

68%

MRI-diagnostic

79%

Cardiology

Testimonials

What our patients say

Bola som na tomto pracovisku na MR ramena a týmto sa chcem poďakovať za milý, ľudský prístup, ústretovosť, profesionalitu a hlavne veľkú ochotu. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem a prajem všetko najlepšie.

Anna Strážická

Bol som sa objednať osobne, poprosil som sestričku na recepcii, či by sa nedalo dostať skorší termín, nakoľko som mal akútny problém. Ihneď mi vyšla v ústrety. Komunikácia s bola príjemná a profesionálna. Skvelý prístup a práca. Ďakujem.

Vojtech Lazár

Po návšteve Diagnosticum v Humennom môžem len odporučiť. Takto má vyzerať prístup k pacientovi. Bola to už moja druhá návšteva a ako minule, tak aj teraz mi vo všetkom vyšli v ústrety. ĎAKUJEM. Máte úžasný prístup k ľuďom.

Patrícia Z.

Chcem sa veľmi pekne poďakovať sestričkám na MR v Humennom za ich úžasný prístup, ochotu a správanie. Dnes je to naozaj veľká vzácnosť. Prajem vám veľa zdravia a energie vo vašej krásnej ale náročnej práci. S pozdravom, Lenka

Lenka Dzúriková
Special offer

Get a free medical
checkup

  .
  .
  .
  .
  .
  .